atrip

Oblečenie Atrip Apparel je vytvorené pre ľudí, ktorí hľadajú originálne oblečenie ktoré bude vlastnosťami podporovať ich záujmy. Atrip sa tak skvelo hodí do ulice a vďaka svojej funkčnosti hľavne do snehu a samozrejme na snowboard.

Po dvoch úspešných sezónach s oblečením značky Atrip Apparel sa Halldór Helgason a Stigma Distribution rozhodli prepojiť značku s brandom Horsefeathers Clothing a vytvoriť samostatnú Halldórovu signature series. Halldór Helgason sa teda stáva právoplatným členom globálneho teamu Horsefeathers a pripája sa tak k bratovi Eikimu a ďalším členom teamu. Prvý Horsefeathers atrip rad od Halldór Helgason príde do obchodov na sezónu 2018/19.

Snímka obrazovky 2018-03-19 o 13.55.54

Atrip Apparel odštartoval svoju existenciu v roku 2015 prostredníctvom spolupráce medzi Halldór a
Stigma Distribution, ktorá stojí práve za značkou Horsefeathers Clothing. Od začiatku bola založená na vzájomnej symbióze a spoločné vášni ku snowboadingu. Bola vytvorená jedinečná značka, ktorá si veľmi skoro získala silnú fanúšikovskú základňu po celom svete. Po dvoch rokoch vývoja a celosvetovom raste sa Halldór a členovia vývojového teamu Stigma Distribution spoločne sadli a zanalyzovali jednotlivé úsilie venované značke, investície a potrebný čas na to, aby sa značka dostala tam, kam sa jej všetci snažili dostať. Po dlhých diskusiách a brainstormingu bolo rozhodnuté sústrediť sa predovšetkým na Horsefeathers, všetko úsilie venovať podpore Halldór samotného a poskytnúť mu pevné zázemie v rámci celej značky tým, že bude Atrip Apparel zahrnutý pod krídla Horsefeathers.
Názov, ktorý rad ponesie, bude Horsefeathers atrip line by Halldór Helgason.

"Z tohto nového spojenia s Horsefeathers som nadšený! Je to jedna z mála zostávajúcich značiek, ktorá má plnú kontrolu nad tým, čo robí, a ktorá svoje úsilie vracia späť snowboardingu. Naša spolupráca na novej rade je skvelá, energiu pre ňu čerpám aj z toho , že som súčasťou úžasného teamu s EIKI a ďalšími členmi crew! " - Halldór Helgason"

 

Nový rad Horsefeathers atrip line by Halldór Helgason bude v shopoch na jeseň roku 2018 a bude obsahovať tri bundy, laclové a klasické nohavice, technickú mikinu a výber streetwearu a doplnkov. Rad bude vytvorená k spokojnosti Halldórových potrieb ako na streete av backcountry, tak na večierkoch. Celá rada je zameraná na snowboarding a je vyrobená z hi-end materiálov so špeciálne vybranými farbami a potlačami.
Pre outerwear oblečenie bude použitá osvedčená laminovaná membrána ULTRA, zateplenie zaistí prémiový Primaloft, zipsy značka YKK a švy od Coats pre najvyššiu funkčnosť a výdrž.

Tomáš Koudela, vedúci oddelenia predaja a marketingu opisuje spoluprácu nasledovne: "V Horsefeathers sú všetci nadšení, že sme našej spolupráci ešte takto viac upevnili. Nie je to len obchodný vzťah, Halldór je totiž súčasťou rodiny Horsefeathers. Halldór robí snowboarding zábavnejším, a to je presne to, s čím sa my stotožňujeme! "


Halldór verí, že jeho fanúšikovia budú z tejto spolupráce nadšení a môžu očakávať plno noviniek, ktoré spolu s Horsefeathers do budúcnosti vymyslí. Výhodou bude aj lepšiu dostupnosť jeho atrip radu prostredníctvom globálnej distribučnej siete značky Horsefeathers. Celá rada bude predstavená na jeseň.


Cena

1675
11675
Snímka obrazovky 2018 03 19 o 13.37.52
Novinka
23,10 € –31 %
16,02 €

Nákrčník Madras od Atrip prevedenie camo. 

Kód: ATAA006B
Snímka obrazovky 2018 03 21 o 14.24.58
Akcia
ZadarmoZadarmo 149,99 € –50 %
75 €

Tento strih bundy si zaslúži svoje miesto v šatníku. Je ideálna na parádnu jarnú snowboardovačku. 

Kód: ATOM002B/S
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom