atrip

Oblečenie Atrip Apparel je vytvorené pre ľudí, ktorí hľadajú originálne oblečenie ktoré bude vlastnosťami podporovať ich záujmy. Atrip sa tak skvelo hodí do ulice a vďaka svojej funkčnosti hľavne do snehu a samozrejme na snowboard.

Po dvoch úspešných sezónach s oblečením značky Atrip Apparel sa Halldór Helgason a Stigma Distribution rozhodli prepojiť značku s brandom Horsefeathers Clothing a vytvoriť samostatnú Halldórovu signature series. Halldór Helgason sa teda stáva právoplatným členom globálneho teamu Horsefeathers a pripája sa tak k bratovi Eikimu a ďalším členom teamu. Prvý Horsefeathers atrip rad od Halldór Helgason príde do obchodov na sezónu 2018/19.

Snímka obrazovky 2018-03-19 o 13.55.54

Atrip Apparel odštartoval svoju existenciu v roku 2015 prostredníctvom spolupráce medzi Halldór a
Stigma Distribution, ktorá stojí práve za značkou Horsefeathers Clothing. Od začiatku bola založená na vzájomnej symbióze a spoločné vášni ku snowboadingu. Bola vytvorená jedinečná značka, ktorá si veľmi skoro získala silnú fanúšikovskú základňu po celom svete. Po dvoch rokoch vývoja a celosvetovom raste sa Halldór a členovia vývojového teamu Stigma Distribution spoločne sadli a zanalyzovali jednotlivé úsilie venované značke, investície a potrebný čas na to, aby sa značka dostala tam, kam sa jej všetci snažili dostať. Po dlhých diskusiách a brainstormingu bolo rozhodnuté sústrediť sa predovšetkým na Horsefeathers, všetko úsilie venovať podpore Halldór samotného a poskytnúť mu pevné zázemie v rámci celej značky tým, že bude Atrip Apparel zahrnutý pod krídla Horsefeathers.
Názov, ktorý rad ponesie, bude Horsefeathers atrip line by Halldór Helgason.

"Z tohto nového spojenia s Horsefeathers som nadšený! Je to jedna z mála zostávajúcich značiek, ktorá má plnú kontrolu nad tým, čo robí, a ktorá svoje úsilie vracia späť snowboardingu. Naša spolupráca na novej rade je skvelá, energiu pre ňu čerpám aj z toho , že som súčasťou úžasného teamu s EIKI a ďalšími členmi crew! " - Halldór Helgason"

 

Nový rad Horsefeathers atrip line by Halldór Helgason bude v shopoch na jeseň roku 2018 a bude obsahovať tri bundy, laclové a klasické nohavice, technickú mikinu a výber streetwearu a doplnkov. Rad bude vytvorená k spokojnosti Halldórových potrieb ako na streete av backcountry, tak na večierkoch. Celá rada je zameraná na snowboarding a je vyrobená z hi-end materiálov so špeciálne vybranými farbami a potlačami.
Pre outerwear oblečenie bude použitá osvedčená laminovaná membrána ULTRA, zateplenie zaistí prémiový Primaloft, zipsy značka YKK a švy od Coats pre najvyššiu funkčnosť a výdrž.

Tomáš Koudela, vedúci oddelenia predaja a marketingu opisuje spoluprácu nasledovne: "V Horsefeathers sú všetci nadšení, že sme našej spolupráci ešte takto viac upevnili. Nie je to len obchodný vzťah, Halldór je totiž súčasťou rodiny Horsefeathers. Halldór robí snowboarding zábavnejším, a to je presne to, s čím sa my stotožňujeme! "


Halldór verí, že jeho fanúšikovia budú z tejto spolupráce nadšení a môžu očakávať plno noviniek, ktoré spolu s Horsefeathers do budúcnosti vymyslí. Výhodou bude aj lepšiu dostupnosť jeho atrip radu prostredníctvom globálnej distribučnej siete značky Horsefeathers. Celá rada bude predstavená na jeseň.


Žiadne produkty značky atrip sa nenašli...